5.6.2019 - PPŽ Prosek | ||
Kategorie: T5 5.95 km, 30 kontrol | ||
1. | Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška | 36:11 |
2. | Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka | 36:39 + 0:28 |
3. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 37:39 + 1:28 |
4. | Fröhlich Martin 0050001 Bludní tuleni | 37:56 + 1:45 |
5. | Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orientee | 38:03 + 1:52 |
6. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 38:06 + 1:55 |
7. | Slávik Alexander 0210001 NNN | 38:09 + 1:58 |
8. | Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 38:33 + 2:22 |
9. | Málek Martin CST8902 OB Strakonice | 38:43 + 2:32 |
10. | Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř | 39:19 + 3:08 |
11. | Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha | 39:53 + 3:42 |
12. | Baldrian Petr PGP7203 SK Praga | 39:59 + 3:48 |
13. | Rožek David RIC7403 OB Říčany | 40:02 + 3:51 |
14. | Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 40:23 + 4:12 |
15. | Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka | 40:25 + 4:14 |
16. | Kabát Jan PGP6901 SK Praga | 40:35 + 4:24 |
17. | Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové | 40:50 + 4:39 |
18. | Němeček Jan VSP6201 USK Praha | 40:55 + 4:44 |
19. | Málek Martin CST6501 OB Strakonice | 41:02 + 4:51 |
20. | Černý Ondřej CEP7800 Čepíci | 41:04 + 4:53 |
20. | Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha | 41:04 + 4:53 |
22. | Dvořák Josef PGP8006 SK Praga | 41:11 + 5:00 |
23. | Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice | 41:14 + 5:03 |
24. | Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava | 41:53 + 5:42 |
25. | Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 41:56 + 5:45 |
26. | Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka | 42:31 + 6:20 |
27. | Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka | 42:38 + 6:27 |
28. | Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast | 42:45 + 6:34 |
29. | Koten Pavel RIC7200 OB Říčany | 42:59 + 6:48 |
30. | Vlach Martin PGP8605 SK Praga | 43:01 + 6:50 |
31. | Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha | 43:22 + 7:11 |
32. | Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga | 43:59 + 7:48 |
33. | Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno | 44:04 + 7:53 |
34. | Malý Jakub | 44:43 + 8:32 |
35. | Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka | 44:44 + 8:33 |
36. | Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA | 45:07 + 8:56 |
37. | Bulva Radek 0180001 NER | 45:10 + 8:59 |
38. | Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky | 45:15 + 9:04 |
39. | Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole | 45:16 + 9:05 |
40. | Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška | 46:03 + 9:52 |
41. | Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov | 46:04 + 9:53 |
42. | Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha | 46:14 + 10:03 |
43. | Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Staveb | 46:19 + 10:08 |
44. | Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice | 46:22 + 10:11 |
45. | Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga | 46:26 + 10:15 |
46. | Beran Jakub 0020001 Tempo | 46:33 + 10:22 |
47. | Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice | 46:41 + 10:30 |
48. | Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice | 47:04 + 10:53 |
49. | Rejnek Lukáš RIC0203 OB Říčany | 47:24 + 11:13 |
50. | Michalský Richard RIC7703 OB Říčany | 47:34 + 11:23 |
51. | Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team | 47:39 + 11:28 |
51. | Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientač | 47:39 + 11:28 |
53. | Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha | 47:53 + 11:42 |
54. | Šlapák Martin PHK8504 OK 99 Hradec Králové | 48:05 + 11:54 |
55. | Prášek Přemysl KAM9305 OK Kamenice | 48:16 + 12:05 |
56. | Riegelová Kateřina RIC0252 OB Říčany | 48:30 + 12:19 |
57. | Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov | 48:32 + 12:21 |
58. | Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team | 48:38 + 12:27 |
59. | Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n | 48:45 + 12:34 |
60. | Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany | 48:46 + 12:35 |
61. | Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice | 48:47 + 12:36 |
62. | Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering | 49:02 + 12:51 |
63. | Pliska Miloš PGP6304 SK Praga | 49:09 + 12:58 |
64. | Mrzena Jan | 49:10 + 12:59 |
65. | Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha | 49:33 + 13:22 |
66. | Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice | 49:35 + 13:24 |
67. | Rožková Petra RIC7575 OB Říčany | 49:37 + 13:26 |
68. | Samek Jakub VSP8800 USK Praha | 49:45 + 13:34 |
69. | Malečková Iva PGP7559 SK Praga | 50:14 + 14:03 |
70. | Dostál Tomáš DLP7400 OOB TJ Dukla Praha | 50:48 + 14:37 |
71. | Jurga Václav 0170001 Krutě Kruté Krůty | 50:49 + 14:38 |
72. | Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientač | 50:53 + 14:42 |
73. | Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 50:57 + 14:46 |
74. | Čechová Lenka | 51:03 + 14:52 |
75. | Máca Petr DOB7701 KOB Dobruška | 51:18 + 15:07 |
76. | Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja | 51:19 + 15:08 |
77. | Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha | 52:00 + 15:49 |
78. | Vobořil Ondřej KPY0403 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 52:17 + 16:06 |
79. | Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha | 52:20 + 16:09 |
80. | Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha | 52:30 + 16:19 |
81. | Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha | 52:36 + 16:25 |
82. | Maleček Vít PGP6801 SK Praga | 52:37 + 16:26 |
83. | Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky | 52:47 + 16:36 |
84. | Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun | 52:56 + 16:45 |
85. | Riegelová Gabriela RIC7353 OB Říčany | 53:08 + 16:57 |
86. | Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha | 53:17 + 17:06 |
87. | Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 53:44 + 17:33 |
88. | Peloušek Jiří 0090003 Leveris | 54:05 + 17:54 |
89. | Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady | 54:11 + 18:00 |
90. | Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha | 54:54 + 18:43 |
90. | Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha | 54:54 + 18:43 |
92. | Černá Kateřina HCE9850 TJ Hostivice | 55:02 + 18:51 |
93. | Soukupová Leona 0010001 OK1KYP | 55:16 + 19:05 |
94. | Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška | 56:15 + 20:04 |
95. | Hric Jan MFP6300 Matfyz Praha | 56:55 + 20:44 |
96. | Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno | 57:10 + 20:59 |
97. | Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha | 57:19 + 21:08 |
98. | Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 58:24 + 22:13 |
99. | Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka | 58:46 + 22:35 |
100. | Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška | 58:59 + 22:48 |
101. | Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška | 59:11 + 23:00 |
102. | Villaris Vojtěch 0090004 Leveris | 59:37 + 23:26 |
103. | Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 59:50 + 23:39 |
104. | Ježková Dominika PGP9053 SK Praga | 59:53 + 23:42 |
105. | Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška | 60:26 + 24:15 |
106. | Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 60:33 + 24:22 |
107. | Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka | 61:05 + 24:54 |
108. | Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky | 61:53 + 25:42 |
109. | Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga | 61:55 + 25:44 |
110. | Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka | 61:57 + 25:46 |
111. | Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice | 62:30 + 26:19 |
112. | Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov | 62:38 + 26:27 |
113. | Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov | 63:35 + 27:24 |
114. | Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha | 63:54 + 27:43 |
114. | Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov | 63:54 + 27:43 |
116. | Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga | 64:13 + 28:02 |
117. | Blažková Kristina 0050002 Bludní tuleni | 64:14 + 28:03 |
118. | Slavíčková Petra 9FX8250 Fóglíci | 64:19 + 28:08 |
119. | Miroslav Kos 0090002 Leveris | 64:27 + 28:16 |
120. | Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n | 64:29 + 28:18 |
121. | Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja | 64:30 + 28:19 |
122. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 64:53 + 28:42 |
123. | Gottliebová Petra KPY8752 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 65:07 + 28:56 |
124. | Vyskočilová Karolína DKP8951 Oddíl OB Kotlářka | 65:50 + 29:39 |
125. | Vašta Karol | 66:19 + 30:08 |
126. | Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha | 69:51 + 33:40 |
127. | Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka | 71:08 + 34:57 |
128. | Janíková Martina SOB6750 SOBSA | 72:39 + 36:28 |
129. | Ježková Regina PGP6352 SK Praga | 73:19 + 37:08 |
130. | Nováková Alice 0290001 jdu náhodou kolem | 74:13 + 38:02 |
131. | Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole | 74:14 + 38:03 |
132. | Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha | 76:49 + 40:38 |
133. | Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja | 77:40 + 41:29 |
134. | Wagner Richard DKP5202 Oddíl OB Kotlářka | 78:02 + 41:51 |
135. | Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 79:02 + 42:51 |
136. | Mašková Zuzana MKP7050 SK GORDIC Praha Kačerov | 82:23 + 46:12 |
137. | Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha | 86:47 + 50:36 |
138. | Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha | 95:25 + 59:14 |
139. | Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha | 96:16 + 60:05 |
Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team DISK | ||
Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja DISK | ||
Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany DISK | ||
Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK | ||
Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientač DISK | ||
Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha DISK | ||
Motejzík Petr DLP7600 OOB TJ Dukla Praha DISK | ||
Tolar Jan RIC7301 OB Říčany DISK | ||
Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany DISK | ||
Janík Pavel SOB6802 SOBSA DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |